fact: "Our mystery is only exceeded by our power"
BastardDomain Forums \ Fun \ mannen van de radio anyone?
mannen van de radio anyone?
Gorgeous George
Opmerk Bastard

Registered: 13 Jul 2001
Location: BehindMy21
Posts: 4748
18 Sep 2003

Britse dierenbescherming redt 244 honden
donderdag 18 september 2003 - Bron: Nieuws.nl
Puppysoft en Inevitable hadden ons via de newssubmit het volgende te melden:

In het noorden van Engeland heeft de Britse dierenbescherming 244 honden, zestien papegaaien, zeven katten, een konijn en een chinchilla uit een vierkamerwoning gered.

De reddingsactie die op 10 september plaatsvond, zou de grootste uit de geschiedenis van de Britse dierenbescherming zijn. De actie zou plaatsgevonden hebben op advies van een dierenarts. Mogelijk worden de eigenaren van de woning vervolgd. Berichten in Britse kranten meldden dat er een ouder echtpaar in de woning leefde en dat het er erg vies was.
ænema
Taal Bastard

avatar ænema

Registered: 21 Jun 2001
Location: hierzo
Posts: 2647
18 Sep 2003

3400 marmotten en 48 geiten zijn er bijna niks bij inderdaad...
beliefs are dangerous
beliefs allow a mind to stop functioning
a non-functioning mind is clinically dead

believe in nothing

- Maynard James Keenan

"http($this->addslashes("http://80.247.200.168/stuff/taalbastard.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />"
Fox
The Guzzler

avatar Fox

Registered: 10 Apr 2001
Location: North-Brabant
Posts: 9402
18 Sep 2003

Die woning was klein he ...
Refuse to do what you don't want to do.
"http("http://www.bastarddomain.com/dev/ico/quote.php") . "\" target=\"_blank\">"http($this->addslashes("http://www.bastarddomain.com/dev/ico/signature.php?show")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />""
Da Prince
Royal Bastard

avatar Da Prince

Registered: 3 Jul 2001
Location: At a bar.....I guess...strange..
Posts: 995
18 Sep 2003

nouja ik vraag me af wat ze met die beesten gaan doen ze unnen die toch nooit allemaal ineen asiel kwijt kunnen.....
"http($this->addslashes("http://members.lycos.nl/djstennis/divpics/jochem%20banner.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />"
You know, you can touch a stick of dynamite, but if you touch a venomous bastard it'll turn around and bite you and kill you so fast it's not even funny.
-Steve Irwin-

ænema
Taal Bastard

avatar ænema

Registered: 21 Jun 2001
Location: hierzo
Posts: 2647
18 Sep 2003

    Quote
    Die woning was klein he ...


eigenlijk te klein voor mij alleen. smilie
beliefs are dangerous
beliefs allow a mind to stop functioning
a non-functioning mind is clinically dead

believe in nothing

- Maynard James Keenan

"http($this->addslashes("http://80.247.200.168/stuff/taalbastard.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />"
Rainman
BMW Bastard

avatar Rainman

Registered: 11 Apr 2001
Location: Everywhere
Posts: 5391
19 Sep 2003

Wat aten die beesten? Elkaar net als die marmotten? smilie
The only reason that you're conscious right now is because I don't want to carry you. - Jack Bauer
"http($this->addslashes("http://87.233.202.7/stuff/bauer/sig.php")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />"
bLAM
Kroquet Bastard

avatar bLAM

Registered: 27 Aug 2001
Location: anywhere
Posts: 1669
19 Sep 2003

ik denk konijnen want daar was er nog maar een van over smilie
"Never let your sense of morals prevent you from doing what's right - Isaac Asimov"
bLAM
Kroquet Bastard

avatar bLAM

Registered: 27 Aug 2001
Location: anywhere
Posts: 1669
23 Sep 2003

    Quote
    Koeien en varkens in flats Oekraïne

    In de Oekraiense hoofdstad Kiev zijn nieuwe regels van kracht geworden die het houden van boerderijdieren in flats verbieden. De regels zijn ingesteld nadat een onderzoek had uitgewezen dat er in flats in de hoofdstad meer dan 3000 varkens, 500 koeien en 1000 geiten worden gehouden.

    Naast deze grote dieren werden er ook ontelbare kippen, konijnen en andere kleine boerderijdieren gevonden. De dieren werden gehouden op balkons en in huis-, slaap- en badkamers.

    Volgens de autoriteiten van de stad zijn die flats, en in het bijzonder de balkons, niet ontworpen voor het gewicht van dieren zoals koeien en verwoest hun urine de gebouwen. Bewoners van de flats zeggen echter dat de dieren hun woonruimte in de winter warmhouden en voor het nodige voedsel zorgen. Dat zijn echter geen redenen om de regels in te trekken. De overtreder kan dan ook vanaf deze week een flinke boete verwachten.

"Never let your sense of morals prevent you from doing what's right - Isaac Asimov"
 1 
© 2000 - 2025 BastardDomain.com