Informatie maanlandingen onvolledig |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
De informatie over de maan die middels de maanlandingen tot ons zijn gekomen zijn op z'n zachtst gezegd "gefaked".
Ik had al enige tijd m'n twijfels over de echtheid van de beelden en over het feit of de astronauten überhaupt wel geland zouden zijn op de maan. Maar vandaag ben ik tot de ontdekking gekomen dat wij al die tijd voor het lapje zijn gehouden.
Zoals ik al zei in de vorige alinea had ik al enige tijd twijfels over de echtheid van de beelden, die van de maan afkomstig zijn. Dit naar aanleiding van een documentaire die Fox, Rainman en de Caman hebben gezien (ikzelf (nog) niet helaas)waarin uit de doeken gedaan werd hoe men de beelden bewerkt heeft, zodat het meer lijkt op een studio opname, dan op een echte maanlanding. Met name de schaduwen kloppen niet.
Ik heb gedurende enkele jaren veel boekenkennis opgedaan over ons zonnestelsel, ufo's, graancirkels, astrologie (doe momenteel een vierjarige opleiding astrologie), en andere onderwerpen in dezelfde trant. Zo ook las ik vandaag een boek genaamd "Graancirkels" van "Rudi Klijnstra". De auteur werkt voor de studiekring ION (opgericht in 1994)wat staat voor Integraal Onderzoek Natuurverschijnselen.
In dit boek wordt verklaard wie de graancirkels gemaakt hebben, waarom en wat ze ons te zeggen hebben. Als er mensen zijn die hier nog sceptisch tegenover staan, dan nodig ik die uit om er met mij over te praten. Op blz. 57 staat een heel interessante passage die ik voor jullie zal citeren: "Door astronomen werden al eeuwenlang vreemde lichten op de maan waargenomen. Met de komst van de moderne ruimtevaart leek er eindelijk een antwoord te komen op de vraag wat ze betekenden. Foto's en filmmateriaal van de Nasa en van de Russische ruimte-expedities hebben aangetoond dat er inderdaad buitengewone (buitenaardse) constructies op het maanoppervlak aanwezig zijn, net als op de andere planeten van ons zonnestelsel. De Russische satelliet Luna 9 maakte op 4 februari 1966 een aantal merkwaardige foto's waarop een structuur in het maanlandschap zichtbaar is die overeenkomt met het piramidecomplex van Gizeh. Ook de Amerikaanse Lunar Orbiter 2 maakte bijzondere foto's vanaf zo'n dertig tot vijftig kilometer boven het maanoppervlak, waarop zes torens te zien zijn. deze vormen duidelijk een geometrisch patroon (in het gebied dat bekend staat als Mare Tranquilum). Een foto door de Lunar Orbiter 3 in 1967 gemaakt, laat duidelijk een beeld zien van een kunstmatig glasachtig voorwerp op de maan dat anderhalve kilometer boven het maanoppervlak uitstijgt. De Nasa en de Russische ruimtevaartinstanties hebben deze informatie lange tijd verzwegen, maar in 1976 publiceerde George Leonard die diep in de Nasa-archieven had weten door te dringen, een boek getiteld Somebody else is on our moon. Dit boek laat duidelijk de fotografische bewijzen zien dat er in de kraters van de maan gewerkt wordt. Er zijn vreemde dingen op de foto's zichtbaar, waaronder geometrische patronen, lichten, torens, pijpleidingen, wielsporen enzovoort".
Het gaat hierna nog verder met zeer interessante onthullingen, maar ik ben niet van plan om het hele boek te kopiëren hier. Als je dit interessant vind (wie niet?!) dan kun je het zelf kopen of mij uithoren natuurlijk  . "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |
Gorgeous George
Opmerk Bastard
Registered: 13 Jul 2001 Location: BehindMy21 Posts: 4748
|
we want more we want more
en waarom heeft hier nog nooit verder iemand iets over gehoord |
mihoen444
Self thinking Critter
Registered: 21 Oct 2002 Location: Goirle Posts: 15
|
eej das toevallig; ik had pas op school een hele oude 'kijk' gelezen. Daar stond ook in over dat da gefaked enzo was. maar een week later vroeg k da aan meneer van natuurkunde en die gaf een heel slim antwoord; alleen ik weet ni meer wat het was  slimme ik, het had iets te maken met de weerspiegeling van da ding ofoiets, maarja denken jullie dan dat dit allemaal nep is???
"  http($this->addslashes("http://www.swietmoffo.nl/graphics/bami.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
sealy
lil big bastard  Registered: 20 Feb 2002 Location: @huis Posts: 4847 |
vraag ik me ook af....
ik heb zo weer het vermoeden dat we weer in dezelfde discussie bellanden als eerst
" http("http://80.247.200.11/forum/topic.php?c=3&topicID=33&page=1") . "\" target=\"_blank\">http://80.247.200.11/forum/topic.php?c=3&topicID=33&page=1" lees eerst dit ff aquman, stukkie naar beneden, gaat over hetzelfde onderwerp...
ik moet trouwens zeggen dat ik ZEEEER sceptisch ben over de dingen die aquman verteld.
ik vind dat hetzelfde als mensen die zeggen dat er aliens in de bomen en struiken verstopt zitten, of dat er aliens rondlopen die er net zo uit zien als wij, alla MIB.
ik zou graag die fotografische bewijzen eens zien, en dan kijken of er niet een beetje "gesjopt" is
This post was edited by sealy at 21 Oct 2002
"  http($this->addslashes("http://members.home.nl/sealy/Signature.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
Bedankt voor de tip Sealy, dit had ik idd nog niet gelezen. Ik mis dit soort gesprekken vaak, omdat ik geen zin en tijd heb om de vaak megalange discussies door te lezen. "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
ik vind dat hetzelfde als mensen die zeggen dat er aliens in de bomen en struiken verstopt zitten, of dat er aliens rondlopen die er net zo uit zien als wij, alla MIB.
|
Zo moet je het niet precies voorstellen. Je weet waarschijnlijk wel hoe ik erover denk, maar ik heb dat ook niet zo maar van de één op de andere dag aangenomen natuurlijk. Wij kunnen met ons verstand niet bevatten dat er ook intelligenties zouden kunnen bestaan die niet 3D zijn. Wij proberen krampachtig "aliens" als 3D-entiteiten uit te beelden, omdat wij ze anders niet voor kunnen stellen. Zo ook in MIB, Aliens, E.T., etc, etc. Wanneer je hier niet van los kunt komen (want het zal zeer moeilijk te bewijzen zijn dat dit zo is met de huidige wetenschappelijke kennis), dan kun je lang wachten voordat je weet hoe HET zit. "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |
sealy
lil big bastard  Registered: 20 Feb 2002 Location: @huis Posts: 4847 |
heb je wel gelijk in....
"  http($this->addslashes("http://members.home.nl/sealy/Signature.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Saruman
lord of the bastards  Registered: 31 May 2002 Location: Posts: 289 |
(buitenaardse) constructies op het maanoppervlak |
Is alles wat op de maan staat niet buitenaards?
"  http($this->addslashes("http://80.247.200.168/stuff/saruman.gif")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Coen
Self thinking Critter  Registered: 1 Jan 2002 Location: Posts: 17 |
Wij kunnen met ons verstand niet bevatten dat er ook intelligenties zouden kunnen bestaan die niet 3D zijn. Wij proberen krampachtig "aliens" als 3D-entiteiten uit te beelden, omdat wij ze anders niet voor kunnen stellen. Zo ook in MIB, Aliens, E.T., etc, etc. Wanneer je hier niet van los kunt komen (want het zal zeer moeilijk te bewijzen zijn dat dit zo is met de huidige wetenschappelijke kennis), dan kun je lang wachten voordat je weet hoe HET zit. |
Mag ik je vragen hoe je dan verklaart dat die "aliens", die jij blijkbaar niet voorstelt als drie dimensionale wezens, volgens een eerder post van je vrolijk 'geometrische patronen, lichten, torens, pijpleidingen, wielsporen' achterlaten, die naar mijn mening toch ook behoorlijk drie dimensionaal zijn. This post was edited by sealy at 23 Oct 2002
"  http($this->addslashes("http://www.zeldafront.net/priveimages/nightssig.gif")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Coen
Self thinking Critter  Registered: 1 Jan 2002 Location: Posts: 17 |
Ugh, wat heb ik nu weer verkeerd gedaan?
*Roept moderator om hulp*
"  http($this->addslashes("http://www.zeldafront.net/priveimages/nightssig.gif")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
Mag ik je vragen hoe je dan verklaart dat die "aliens", die jij blijkbaar niet voorstelt als drie dimensionale wezens, volgens een eerder post van je vrolijk 'geometrische patronen, lichten, torens, pijpleidingen, wielsporen' achterlaten, die naar mijn mening toch ook behoorlijk drie dimensionaal zijn. |
Het is moeilijk uit te leggen in een paar zinnen hoe dit in zijn werk gaat, maar het komt er op neer dat ze zich wel in 3D kunnen manifesteren, maar dat ze geen 3D zijn (eerder 5D of 6D). Als je wilt weten hoe dit precies in z'n werk gaat, moet je het "Pleiadisch Plan" lezen. This post was edited by sealy at 23 Oct 2002 "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
Volgens mij klopt er iets niet met deze pagina. HELP! "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |
Coen
Self thinking Critter  Registered: 1 Jan 2002 Location: Posts: 17 |
Als dat zo is, zien ze zichzelf ook in de tijd dimensie?
Of is het maar een fabeltje dat tijd de vierde dimensie is?
"  http($this->addslashes("http://www.zeldafront.net/priveimages/nightssig.gif")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Mr. Vintage
Hates breaks  Registered: 10 Sep 2002 Location: Kickin' your ass!! Posts: 843 |
hadden we deze discussie niet al eens gehad??
MAAR het hier gaat over dimensies.....
Who ya gonna call?
FFRRRAAAAAAAAAAAAXXXXXTTCC!!!!!!!
"  http($this->addslashes("http://members.home.nl/pverkooyen/telecaster3.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />"
What the hell did you do that for?
|
ænema
Taal Bastard  Registered: 21 Jun 2001 Location: hierzo Posts: 2647 |
over de 10 dimensies hadden we nog een andere topic, maar wat die 10 dimensies volgens aquman nou inhielden sloeg m.i. ook nergens op. (no offense) ik zie de eerste 4 dimensies inderdaad ook als lengte, breedte, hoogte en tijd.
en coen, natuurijk kunnen meer-dimensionale wezens 3d-sporen achterlaten:
stel je een 3d- en 2d-wereld voor. in de 2d-wereld heb je alleen lengte en breedte, in de 3d-wereld komt er hoogte bij. als je een kubus hebt, kun je deze alleen volledig zien in de 3d-wereld, maar als je em op het plat vlak van de 2d-wereld zet, zie je daar wel een vierkant. snap je een beetje wat ik bedoel? beliefs are dangerous
beliefs allow a mind to stop functioning
a non-functioning mind is clinically dead
believe in nothing
- Maynard James Keenan
"  http($this->addslashes("http://80.247.200.168/stuff/taalbastard.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
sealy
lil big bastard  Registered: 20 Feb 2002 Location: @huis Posts: 4847 |
hoe krijgen ze het voor elkaar, allebij verkeerd gequote
niet zo jongens [ / quote ]......[ / quote ] en ook niet [ quote
gewoon [ quote ] ........ [ / quote ] is genoeg
zonder spatie of course
"  http($this->addslashes("http://members.home.nl/sealy/Signature.jpg")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Fox
The Guzzler  Registered: 10 Apr 2001 Location: North-Brabant Posts: 9402 |
|
Rainman
BMW Bastard  Registered: 11 Apr 2001 Location: Everywhere Posts: 5391 |
Misschien dat iemand ze in Hollywood nog heeft  This post was edited by Rainman at 10 Aug 2006 The only reason that you're conscious right now is because I don't want to carry you. - Jack Bauer
"  http($this->addslashes("http://87.233.202.7/stuff/bauer/sig.php")) . "\" border=\"0\" alt=\"[user image]\" />" |
Aquman
Vitamine Bastard .jpg) Registered: 11 Jul 2001 Location: Eindhovuh Posts: 1109 |
Quote originally posted by Fox @ 2006-08-10 15:26:49 |
Oeps...  "Ruimte en tijd zijn niet omstandigheden waarin wij leven, maar manieren waarop wij denken"
Albert Einstein |